Porady motoryzacyjne, które być może ułatwią Ci życie

O nas

Witam na moim blogu motoryzacyjnym.
2015-04-04_174345.jpg
  Od dziewiętnastu lat jestem kierowcą samochodu osobowego, Prawo Jazdy zrobiłem jeszcze w wojsku, a moim pierwszym samochodem był Trabant. W kolejnych latach zmieniałem samochód średnio co cztery lata, starając się za każdym razem wymienić stary na nowszy i mało sprawny na bardziej sprawny.

A więc, zwyczajna kolej rzeczy świata motoryzacyjnego. Samochody się starzeją, a części się zużywają.

  Motoryzacja zainteresowała mnie tak na prawdę dopiero, gdy pojawiły się pierwsze problemy z moim samochodem. Pierwsza wymiana koła, w którym pękła opona i pierwsza samodzielna wymiana akumulatora uświadomiła mi, że mechanika samochodowa może dać wiele satysfakcji z dobrze wykonanej naprawy. Od tamtej pory studiowałem instrukcje obsługi swoich kolejnych samochodów co doprowadziło do zgłębienie zagadnień umożliwiających mi samodzielne naprawy mojego samochodu.

  Na co dzień wykonuję zawód inżynieryjny, a w weekendy zajmuję się swoim samochodem, któremu poświęcam czasem wiele godzin. Jednak satysfakcja z prawidłowej jazdy moim czystym i zadbanym autem jest dla mnie dowodem na to, że warto poświęcić mu swój wolny czas.

    Kamil Wieczorek

.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one